Działaj w rytmie Engramu
bądź na bieżąco
odkrywaj, poznawaj, wpływaj!
Test
EIE Engram
zdjęcie Jesteście gotowi na nowy konkurs? :-) Zadanie konkursowe polega na zareklamowaniu swojej ulubionej książki lub książki, która ostatnio bardzo Wam się spodobała. Forma jest dowolna – Wasza praca może mieć formę krótkiego tekstu (w którym opiszecie dlaczego warto sięgnąć po tę książkę), filmu, nagrania audio, piosenki, wiersza, rysunku albo inną dowolną formę, którą podsunie Wam fantazja.Każdy uczestnik konkursu powinien w komentarzu pod zadaniem konkursowym w Strefie Ucznia, dokończyć zdanie: Książka „tytuł książki” jest jak… (np. Książka „Nasza mama czarodziejka” jest jak magiczna stara szafa, w której odnajduję piękne wspomnienia oraz marzenia, o których zdążyłam już zapomnieć; Książka „Bracia Lwie serce” jest jak wehikuł czasu i przestrzeni, dzięki któremu przeżywam niesamowite przygody). Im bardziej kreatywne będzie Wasze porównanie, tym lepiej :-) Porównania w Strefie będą traktowane jak zgłoszenie do konkursu. Uwaga: porównania również będą oceniane, dlatego prosimy o dołączenie ich do nadesłanych prac. Oprócz autorów prac indywidualnych, nagrodzimy również najambitniejszą grupę. Warunek konieczny: każdy uczestnik grupy musi wykonać pracę na konkurs. Spośród tych grup, wybierzemy tę, której prace będą najlepiej ocenione.Prace należy przysłać mailowo: dydaktyk@euroengram.edu.pl lub pocztą na adres: ul. Karpińskiego 22, 30-657 Kraków. Czekamy do 30 kwietnia 2017.
Dodano: 02.03.2017 12:19. Kategoria: wydarzenia.
· Udost.
Komentarzy: 9
Test
EIE Engram
zdjęcie W przyszłym tygodniu otwieramy Akademię Engramowego Adepta! Jest to wyjątkowe miejsce, w których poznacie i wyćwiczycie umiejętności potrzebne do nauki w Engramie. Przedstawiamy Waszych trenerów, którzy będą prowadzić Was przez cały trening: Każdy z nich będzie ćwiczył z Wami inną umiejętność. Przed Wami osiem treningów:Trening LisaTrening PanteryTrening MustangaTrening DelfinaTrening SzympansaTrening SłoniaTrening JednorożcaTrening Papugi Każdy trener przygotował dla Was 7 zadań, na każdy dzień tygodnia. Możecie wykonywać codziennie jedno zadanie lub jednego dnia zrobić je wszystkie! :-) W Strefie Ucznia równocześnie opublikujemy odpowiedzi do zadań, więc będziecie mogli sprawdzić, jak dobrze poszło Wam dane ćwiczenie. W przyszłym tygodniu rozpoczniecie swój trening z Lisem. Zastanawiacie się, co będziecie z nim trenować? :-) Lis jest mistrzem spostrzegawczości i z wielką przyjemnością sprawdzi jak sobie poradzicie z jego zadaniami! Życzymy Wam niezapomnianych przygód w naszej Akademii! :-)
Dodano: 23.02.2017 15:55. Kategoria: wydarzenia.
· Udost.
Komentarzy: 11
Test
EIE Engram
zdjęcie W styczniowym rankingu testów półmetkowych wzięło udział 12 grup. Zwycięzcami tej edycji zostali:I miejsce: 148 pkt – Martyna Odzimek  (Skawina 40)II miejsce: 147 pkt – Julia Smreczyńska (Nowy Targ 13)III miejsce: 146 pkt – Piotr Budzyk (Nowy Targ 13), Karolina Zieniuk (Biała Podlaska 20) i Julia Przygodzka (Nowy Targ 11)Gratulujemy uczniom oraz trenerom i przekazujemy upominki! :-)
Dodano: 20.02.2017 13:18. Kategoria: wydarzenia.
· Udost.
Komentarzy: 15
Test
EIE Engram
zdjęcie Rozpoczynamy nowy cykl czytelniczy: Polak potrafi! :-) W kolejnych miesiącach będziemy publikować teksty o niezwykle pracowitych Polakach, którzy jako pierwsi na świecie dokonali odkryć lub stworzyli wynalazki, które do dzisiaj ułatwiają nam życie :-) Będziecie mogli sprawdzić swoje tempo czytania oraz poziom zrozumienia czytanego tekstu. Zachęcamy do chwalenia się swoimi wynikami w komentarzach oraz do określenia postępu, jaki osiągnęliście w porównaniu do Waszego pierwszego pomiaru na trzecich warsztatach.Zadanie specjalne: zachęcamy do stworzenia Map Myśli o naszych bohaterach. Na stworzenie takiej Mapy i przesłanie jej na adres: dydaktyk@euroengram.edu.pl macie tydzień od dnia publikacji. Wasze prace zostaną opublikowane w Strefie Ucznia, a autorzy najlepszych Map otrzymają drobne upominki :-)Uwaga: pierwszy tekst pojawi się już jutro! :-)
Dodano: 15.02.2017 14:49. Kategoria: wydarzenia.
· Udost.
Komentarzy: 5
Test
EIE Engram
zdjęcie Zastanawialiście się ile osób zdobyło już tytuł Pogromcy Zagadek? Jesteście ciekawi, kto odgadnął najwięcej? :-) Koniecznie zapoznajcie się z naszym rankingiem! Chcecie dołączyć do Pogromców? Przypominamy zasady: co piątek zamieszczamy dla Was specjalne zadania i łamigłówki. Osoba, która pierwsza poda poprawne rozwiązanie zagadki, otrzymuje specjalny tytuł z zamieszczonej poniżej Drogi Pogromców Zagadek. Każde kolejne poprawne rozwiązanie to nowy tytuł w hierarchii. Osoby, które zostają Pogromcami Zagadek, otrzymują nagrody. Każde kolejne rozwiązanie siedmiu zagadek, gwarantuje kolejne nagrody :-) Już nie możemy doczekać się kolejnego zagadkowego piątku! :-)
Dodano: 30.01.2017 16:19. Kategoria: wydarzenia.
· Udost.
Komentarzy: 10
|<  <  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14    >  >>  >|
Panel rodzica
Dziennik elektroniczny
Czytelnia
Opinie o Engramie


Engramowa fiszkoteka:
ikonka_engram_fiszkoteka
Ostatnie wydarzenia:
Mikołajki...
Data: 05.12.2017
Dodano: 05.12.2017
Ranking testów półmetkowych...
Data: 22.11.2017
Dodano: 22.11.2017
Konkurs Jesienny - do 30 li...
Data: 16.11.2017
Dodano: 16.11.2017
Blog engramu
Dziś urodziny obchodzą:
złóż życzenia klikając na serduszko
Ada ...
23
Aleksander ...
22
Dominik ...
18
Karolina ...
19
Karolina ...
19
Kinga ...
16
Michał ...
15
Nikola ...
15
Paulina ...
16
Sebastian ...
18
Tomasz ...
15
Wojciech ...
15
Bartosz ...
15
Oliwia ...
15
Jan ...
16
Julia ...
14
Kamil ...
15
Agnieszka ...
9
Zuzanna ...
10
Eryk ...
9
Karolina ...
8
Miłosz ...
10
Wiktoria ...
11
Karolina ...
10
Filip ...
6
Oliwia ...
7
Kacper ...
5
Jakub ...
5
Wojciech ...
5
Barbara ...
2
Maja ...
2
Kacper ...
2
Amelia ...
2
Julian ...
0
Natalia ...
0
Piotr ...
0
Michalina ...
0
Dawid ...
0
Milena ...
0
Maja ...
0
Ile haków a na hakach
ile ważnych spraw pamięasz,
Ile ogniw jest w łańcuchu
w dzień powszedni i od święta,
Ile trudnych słów spinaczem
zapniesz, żeby zapamiętać
Ile książek ze wskaźnikiem
łykniesz płynąc w stron odmętach
w tyle dobrych dni, tygodni
lat niech życie Ci obrodzi

życzy Zespół EIE Engram

balon
Blog engramu
Najwięcej czasu na SU spędził/a:
Natalia ...
Najwięcej komentarzy dodał/a:
Michalina...
Polub nas na facebooku: