Poznaj naszą historię

WSPÓŁPRACUJĄCYCH SZKÓŁ
DZIECI WZIĘŁO UDZIAŁ W WARSZTATACH
REKOMENDACJI

Wierzymy i jesteśmy głęboko przekonani, o tym, że…
Wiedza o tym, jak się uczyć, jest najważniejszą umiejętnością w życiu!

O Instytucie

Europejski Instytut Edukacji Engram to Niepubliczna Placówka Oświatowa wpisana do rejestru Wydziału Oświaty. Działamy na terenie całego kraju. Jesteśmy sygnatariuszem Kodeksu Dobrych Praktyk Firm Szkoleniowych. Do tej pory program „Ucz się inteligentnie – angielski w skojarzeniach” ukończyło 24 850 uczniów z całej Polski.

Europejski Instytut Edukacji Engram jest współzałożycielem i członkiem Związku Pracodawców Usług Rozwojowych i Szkoleniowych Lewiatan – organizacji, która za swój główny cel stawia budowę i rozwój systemu zarządzania jakością usług edukacyjnych i szkoleniowych w Polsce.

Prowadzimy szkolenia skierowane dla nauczycieli, pedagogów i dyrektorów szkół.

Misją Instytutu jest dzielenie się wiedzą i doświadczeniem poprzez propagowanie metod efektywnego uczenia się, wykorzystując przy tym najnowsze technologie.

Co nas wyróżnia?

Na rynku szkoleniowym działamy od 2004 r. – tym samym, tradycja naszych usług sięga już 14 lat. Jesteśmy jedyną w Polsce certyfikowaną szkołą efektywnej nauki.

Jako jedna z pierwszych instytucji szkoleniowych w Polsce, otrzymał Znak Jakości MSUES przyznawany przez Województwo Małopolskie – Wojewódzki Urząd Pracy
w Krakowie w ramach wieloetapowego procesu certyfikacji. Otrzymany Znak potwierdza najwyższą jakość szkoleń oraz profesjonalizm w realizacji usług.

Posiadamy Akredytację Kuratorium Oświaty!

Uzyskanie akredytacji stanowi kolejne zewnętrzne potwierdzenie, że Europejski Instytut Edukacji Engram jako niepubliczna placówka kształcenia ustawicznego spełnia rygorystyczne wymagania i najwyższe standardy. Akredytacja umacnia nas w przekonaniu, że zawsze liczy się wysoka jakość zrealizowanego szkolenia, a w tym procesie najważniejszy jest Kursant.

Ministerstwo Edukacji Narodowej przyznało nam tytuł Miejsca Odkrywania Talentów. Otrzymaliśmy również godło Firma Szkoleniowa Roku 2013. Posiadamy ponad 6 000 rekomendacji pochodzących od uczniów, rodziców, nauczycieli oraz szkół, z którymi współpracujemy.

POZNAJ NASZ ZESPÓŁ

Nasi Trenerzy to osoby z pasją i doświadczeniem

r_wojcieszak

Julia Marcinowska

paulina_mlodzianowska

Paulina Mierzejewska

Trener efektywnej nauki i szybkiego czytania, psycholog
aleksandra-paradowska-engram

Opinie o nas

Weronika Ogiegło

Absolwent
"W Engramie nauczyłam się wielu ciekawych i nowych rzeczy. (...) Opanowałam też żonglowanie, którym mogę zabłysnąć w towarzystwie. (...) Polecam ten program! Nie pożałujecie."

Daria Krępiec

Rodzic
"Program daje dziecku możliwość poznania możliwości i zasad działania swojego umysłu i wykorzystania ich w procesie nauki. (...) A wszystko w przemiłej, przyjaznej atmosferze z uwzględnieniem indywidualnych predyspozycji dziecka."

Dominika Kraczek

Absolwent
"Brałam udział w zajęciach Engramu i wspominam to bardzo dobrze! (...) Bawiłam się tam bardzo dobrze i wiele się nauczyłam. Poznałam tam wiele technik zapamiętywania i często z nich korzystam ucząc się na kartkówki, sprawdziany."

Krystyna Mrózek

Rodzic
"Osobiście bardzo mi się podoba podejście trenerki do dzieci. Myślę, że to dzięki niej dzieci chętnie uczą się, korzystając w szkole z metod poznanych na zajęciach."

Katarzyna Barczewska

Rodzic
"Najbardziej jestem zadowolona z tego, że córka przekonała się, że nauka jest przyjemna, łatwa (stosunkowo) i nie jest to żmudna strata czasu."

Agnieszka Marzec

Rodzic
"Rodzicom, którzy wahają się, czy ich dziecko ma uczestniczyć w zajęciach organizowanych przez Europejski Instytut Edukacji "Engram" mogę polecić je z całego serca. "