Poznaj naszą historię

WSPÓŁPRACUJĄCYCH SZKÓŁ
DZIECI WZIĘŁO UDZIAŁ W WARSZTATACH
REKOMENDACJI

Wierzymy i jesteśmy głęboko przekonani, o tym, że…
Wiedza o tym, jak się uczyć, jest najważniejszą umiejętnością w życiu!

O Instytucie

Jesteśmy certyfikowaną szkołą efektywnej nauki ukierunkowaną na kształcenie praktycznych umiejętności, przydatnych w zdobywaniu wiedzy. Specjalizujemy się w rozwijaniu potencjału intelektualnego przez promowanie skutecznego uczenia się z wykorzystaniem mnemotechnik, rozwój umiejętności poznawczych (uwaga, szybkość przetwarzania informacji, pamięć robocza, myślenie logiczne, pamięć długotrwała, przetwarzanie słuchowe i wzrokowe) i efektywnego czytania.

Europejski Instytut Edukacji Engram to Niepubliczna Placówka Oświatowa wpisana do rejestru Wydziału Oświaty. Działamy na terenie całego kraju. Do tej pory program „Ucz się inteligentnie” ukończyło 48 192 uczniów z całej Polski. Prowadzimy szkolenia z technik uczenia się skierowane dla nauczycieli, pedagogów i dyrektorów szkół.

Misją Instytutu jest dzielenie się wiedzą i doświadczeniem poprzez propagowanie metod efektywnego uczenia się, wykorzystując przy tym najnowsze technologie.

Co nas wyróżnia?

Na rynku szkoleniowym działamy od 2004 r. – tym samym, tradycja naszych usług sięga już 19 lat. Jesteśmy jedyną w Polsce certyfikowaną szkołą efektywnej nauki.

Jako jedna z pierwszych instytucji szkoleniowych w Polsce, otrzymał Znak Jakości MSUES przyznawany przez Województwo Małopolskie – Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie w ramach wieloetapowego procesu certyfikacji. Otrzymany Znak potwierdza najwyższą jakość szkoleń oraz profesjonalizm w realizacji usług.

Posiadamy Akredytację Kuratorium Oświaty!

Uzyskanie akredytacji stanowi kolejne zewnętrzne potwierdzenie, że Europejski Instytut Edukacji Engram jako niepubliczna placówka kształcenia ustawicznego spełnia rygorystyczne wymagania i najwyższe standardy. Akredytacja umacnia nas w przekonaniu, że zawsze liczy się wysoka jakość zrealizowanego szkolenia, a w tym procesie najważniejszy jest Kursant.

Ministerstwo Edukacji Narodowej przyznało nam tytuł Miejsca Odkrywania Talentów. Otrzymaliśmy również godło Orły Edukacji 2020Firma Szkoleniowa Roku 2013. Posiadamy 6 505 rekomendacji pochodzących od uczniów, rodziców, nauczycieli oraz szkół, z którymi współpracujemy.

POZNAJ NASZ ZESPÓŁ

Nasi Trenerzy to osoby z pasją i doświadczeniem

Roksana Wojcieszak_2019

Opinie o nas

Weronika Ogiegło

Absolwent
"W Engramie nauczyłam się wielu ciekawych i nowych rzeczy. (...) Opanowałam też żonglowanie, którym mogę zabłysnąć w towarzystwie. (...) Polecam ten program! Nie pożałujecie."

Daria Krępiec

Rodzic
"Program daje dziecku możliwość poznania możliwości i zasad działania swojego umysłu i wykorzystania ich w procesie nauki. (...) A wszystko w przemiłej, przyjaznej atmosferze z uwzględnieniem indywidualnych predyspozycji dziecka."

Dominika Kraczek

Absolwent
"Brałam udział w zajęciach Engramu i wspominam to bardzo dobrze! (...) Bawiłam się tam bardzo dobrze i wiele się nauczyłam. Poznałam tam wiele technik zapamiętywania i często z nich korzystam ucząc się na kartkówki, sprawdziany."

Krystyna Mrózek

Rodzic
"Osobiście bardzo mi się podoba podejście trenerki do dzieci. Myślę, że to dzięki niej dzieci chętnie uczą się, korzystając w szkole z metod poznanych na zajęciach."

Katarzyna Barczewska

Rodzic
"Najbardziej jestem zadowolona z tego, że córka przekonała się, że nauka jest przyjemna, łatwa (stosunkowo) i nie jest to żmudna strata czasu."

Agnieszka Marzec

Rodzic
"Rodzicom, którzy wahają się, czy ich dziecko ma uczestniczyć w zajęciach organizowanych przez Europejski Instytut Edukacji "Engram" mogę polecić je z całego serca. "